„Рома“

Таг
3Вести

„РОМА“ ВЕЧЕРВА МОЖЕ ДА ИСПИШЕ ИСТОРИЈА НА ОСКАРИТЕ НА МНОГУ НАЧИНИ

МЕКСИКО СИТИ УБЕДЕН ВО ТРИУМФОТ НА „РОМА“ НА ОСКАРИТЕ И ВЕЌЕ СПРЕМА ПРОСЛАВА

„НЕТФЛИКС“ И „МАРВЕЛ“ ИСПИШУВААТ ИСТОРИЈА НА ГОДИНАШНИТЕ ОСКАРИ