Серија А

Таг
3Вести

ЈУВЕНТУС ЈА ОСВОИ 9. ШАМПИОНСКА ТИТУЛА ПО РЕД, НО ТОА НЕ ГО ПРАВИ ЕДИНСТВЕН ВО ЕВРОПА

БУФОН ГО УРНА РЕКОРДОТ НА МАЛДИНИ СО 648. НАСТАП ВО СЕРИЈА А

РОНАЛДО СЕ ВРАТИ ВО ТОРИНО ПО 10 НЕДЕЛИ ВО ОЧЕКУВАЊЕ СЕРИЈА А ДА ПРОДОЛЖИ