сет

Таг
3Вести

СНИМАЊЕТО НА ПОСЛЕДНАТА СЕЗОНА НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“ БЕШЕ КОШМАР, ВЕЛИ СЦЕНОГРАФКАТА РАЈЛИ

ТАРАНТИНО ОБЈАВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СЛИКИ СО ЅВЕЗДИТЕ ОД НОВИОТ ФИЛМ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

СО МАНЧЕВСКИ СМЕ КАКО СКОРСЕЗЕ И ДЕ НИРО, ВЕЛИ ПЕТАР МИРЧЕВСКИ ЗА НОВИОТ ФИЛМ „ВРБА“ (ФОТОГАЛЕРИЈА)