шампањ

Таг
3Вести

НИКОГАШ ПОЛОШИ ВРЕМИЊА ЗА ШАМПАЊОТ – 100 МИЛИОНИ ШИШИЊА ЌЕ ОСТАНАТ НЕПРОДАДЕНИ ОВАА ГОДИНА

ДЕСЕРТ СО МРАВКИ И ВСЕЛЕНСКИ ШАМПАЊ – САМО ЗА ВИП-ГОСТИТЕ НА КОЊИЧКАТА ТРКА ВО МЕЛБУРН

БОЛТ РЕКЛАМИРА ШАМПАЊ ЗА АСТРОНАУТИ И ЗА ТУРИСТИ ВО ВСЕЛЕНАТА