сноубординг

Таг
3Вести

ОЛИМПИЈАДАТА ВО ПЕКИНГ СЕ ОДРЖУВА И ВО УРБАН, ИНДУСТРИСКИ АМБИЕНТ

РАСПЛАКАНИОТ ШОН ВАЈТ ЈА ЗАВРШИ КАРИЕРАТА КАКО СИНОНИМ ЗА СНОУБОРДИНГОТ

КАНАЃАНЕЦОТ ПАРО СТАНА ОЛИМПИСКИ ПРВАК ВО СНОУБОРДИНГ ТРИ ГОДИНИ ОТКАКО ГО ПОБЕДИ РАКОТ