Спајк Ли

Таг
3Вести

СПАЈК ЛИ ЌЕ СНИМА РИМЕЈК НА КУРОСАВА И ПЕТТИ ПАТ ЌЕ РАБОТИ СО ДЕНЗЕЛ ВАШИНГТОН

СПАЈК ЛИ СО КОСТУМ МУ ОДДАДЕ ПОЧИТ НА КОБИ БРАЈАНТ НА ОСКАРИТЕ