„Танец“

Таг
6Вести

„ТАНЕЦ“ ЈА ЗАОКРУЖУВА УСПЕШНАТА СЕЗОНА СО НОВОГОДИШЕН КОНЦЕРТ ВО НОБ

„ТАНЕЦ“ И ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ЗА ПРВПАТ СО ЗАЕДНИЧКИ КОНЦЕРТ

„ТАНЕЦ“ И „ЛАДО“ СО ЗАЕДНИЧКИ КОНЦЕРТ ВО ОХРИД ПОСВЕТЕН НА ЗДРАВСТВЕНИТЕ РАБОТНИЦИ

ФОЛК ПЕЈАЧИ И „ТАНЕЦ“ НА КОНЦЕРТОТ ВО ЧЕСТ НА 100 ГОДИНИ ОД РАЃАЊЕТО НА БАДЕВ

ИРСКОТО ШОУ „ГОСПОДАР НА ТАНЦОТ“ ВЕЧЕРВА ВО „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“

ХОЛАНЃАНЕЦОТ ЕНДЕНДАЈК ПОСТАВИ ОНЛАЈН 709 МАКЕДОНСКИ АЛБУМИ