тенисерка

Таг
2Вести

ШАРАПОВА ДИЗАЈНИРАШЕ МЕБЕЛ ИНСПИРИРАН ОД НЕЈЗИНИТЕ ПАТУВАЊА

СЕ ПЛАШАМ ДА БИДАМ НАЈДОБРА МАЈКА И ТЕНИСЕРКА, ОТКРИВА СЕРЕНА ВИЛИЈАМС ВО ДОКУМЕНТАРЕЦОТ НА ЕЈЧ-БИ-О