Томас Маркл

Таг
2Вести

ПРИНЦОТ ЧАРЛС ЌЕ ЈА ИСПРАТИ МЕГАН МАРКЛ ДО ОЛТАРОТ

ТАТКОТО НА МЕГАН МАРКЛ НЕ ДОАЃА НА СВАДБАТА ОТКАКО БИЛ ФАТЕН КАКО МЕСТИ ПАПАРАЦО ФОТОГРАФИИ