Торино

Таг
3Вести

ВИ БЛАГОДАРАМ ШТО ИМАВТЕ МАДИЊА ДА МЕ ПОКАНИТЕ, КАЖА КЕВИН СПЕЈСИ ЗА НАГРАДАТА ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО ВО ТОРИНО

АНДРЕА ПЕЕ ВО ВТОРОТО ПОЛУФИНАЛЕ НА ЕВРОВИЗИЈА НА 12 МАЈ