Адел

Таг
16Вести

МОЈОТ НОВ АЛБУМ ЌЕ МУ ОБЈАСНИ НА СИН МИ ЗОШТО СЕ РАЗВЕДОВ, ВЕЛИ АДЕЛ

АДЕЛ Е НАЈПРОДАВАНАТА МУЗИЧАРКА НА 21. ВЕК

АДЕЛ ПО 12 ГОДИНИ СЕ ВРАТИ КАКО ПЕЈАЧКА И ВОДИТЕЛКА ВО НАЈСТАРОТО АМЕРИКАНСКО ТВ-ШОУ

АДЕЛ ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА ДРАМАТИЧНА ТРАНСФОРМАЦИЈА ЗА 32. РОДЕНДЕН

АДЕЛ ЈА ПОКАЖА НОВАТА ЛИНИЈА ОТКАКО ОСЛАБНАЛА 45 КИЛОГРАМИ

ОСВОЈУВАЧОТ НА ЏЕКПОТОТ НА ЕВРОПСКАТА ЛОТАРИЈА СЕГА Е ПОБОГАТ ОД ЕД ШИРАН И АДЕЛ

АДЕЛ ПОДНЕСЕ БАРАЊЕ ЗА РАЗВОД И МОЖЕ ДА ИЗГУБИ ПОЛОВИНА ОД БОГАТСТВОТО ОД 140 МИЛИОНИ ФУНТИ

САУНДТРАКОТ ОД „ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ ШОУМЕН“ ГО СРУШИ РЕКОРДОТ НА АДЕЛ