Барби

Таг
18Вести

БАЗЕНИ БЕЗ ВОДА И РАЧНО НАСЛИКАНО НЕБО – СВЕТОТ ВО „БАРБИ“ Е ТОЛКУ ВЕШТАЧКИ И АПСУРДЕН ШТО ИЗГЛЕДА РЕАЛНО

РОЗЕВ ТЕПИХ ЗА ЕВРОПСКАТА ПРЕМИЕРА НА „БАРБИ“ ВО ЛОНДОН

ОБЈАВЕН ПРВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА „БАРБИ“ СО МАРГО РОБИ, ВО КИНАТА ДОАЃА ВО ЈУЛИ 2023

МАРГО РОБИ СТАНА НАЈПЛАТЕНАТА АКТЕРКА ВО ХОЛИВУД СО УЛОГАТА НА БАРБИ

НОВА БАРБИ КУКЛА ЗА 44-ГОДИШНИНАТА ОД СМРТТА НА ЕЛВИС ПРИСЛИ

НАУЧНИЧКАТА КОЈА ЈА РАЗВИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА ОКСФОРД ДОБИ СВОЈА БАРБИ КУКЛА

ГРЕТА ГЕРВИГ ЌЕ ГО РЕЖИРА ФИЛМОТ „БАРБИ“ СО МАРГО РОБИ

КЕН, НАЈДОБРИОТ ПРИЈАТЕЛ НА БАРБИ, НАПОЛНИ 60 ГОДИНИ, ЛАНИ СЕ ПРОДАЛЕ 76 МИЛИОНИ КУКЛИ

НОВАТА КУКЛА БАРБИ МУ ОДДАВА ПОЧИТ НА ДЕЈВИД БОУВИ