Барселона

Таг
48Вести

МАНЧЕСТЕР СИТИ ПОТВРДИ ДЕКА КАПИТЕНОТ ГУНДОГАН ОДИ ВО БАРСЕЛОНА

ПИКЕ УТРЕ ГО ИГРА ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ВО КАРИЕРАТА

МАГИЧНА НОЌ НА „КАМП НОУ“ ОТКАКО ФУДБАЛЕРКИТЕ НА БАРСЕЛОНА И РЕАЛ ИГРАА ПРЕД РЕКОРДНИ 91.553 ГЛЕДАЧИ

СТАДИОНОТ НА БАРСЕЛОНА ОТСЕГА ЌЕ СЕ ВИКА „СПОТИФАЈ КАМП НОУ“

САГРАДА ФАМИЛИЈА ДОБИ НОВА КУЛА УКРАСЕНА СО ЅВЕЗДА ОД 5,5 ТОНИ, НО КРАЈОТ НА ИЗГРАДБАТА НЕ СЕ НАЅИРА

БАРСЕЛОНА ПОДНЕСЕ ОСТАВКА ОД ФУДБАЛСКАТА ЕЛИТА, ПИШУВААТ ШПАНСКИТЕ МЕДИУМИ ПО ИСПАЃАЊЕТО ОД ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

БАРСЕЛОНА ГО ОСИГУРА ТИНЕЈЏЕРОТ ПЕДРИ СО КЛАУЗУЛА ОД МИЛИЈАРДА ЕВРА

ГРИЗМАН Е 11. ИГРАЧ КОЈ ЈА НАПУШТИ БАРСЕЛОНА ЛЕТОВО СРЕДЕ ФИНАНСИСКАТА КРИЗА

БАРСЕЛОНА ОТКРИ ДЕКА ИМА ДОЛГ ОД 1,35 МИЛИЈАРДИ ЕВРА