Бела куќа

Таг
16Вести

БАЈДЕН СЕ РАСПЛАКА НА КОНЦЕРТОТ НА ЕЛТОН ЏОН ПРЕД БЕЛАТА КУЌА

ЏО И ЏИЛ БАЈДЕН ТАГУВААТ ПО СМРТТА НА НИВНОТО КУЧЕ ЧЕМП

КУЧИЊАТА НА ЏО БАЈДЕН ИСЕЛЕНИ ОД БЕЛАТА КУЌА ПОРАДИ АГРЕСИВНО ОДНЕСУВАЊЕ

ОТКАКО ТРАМП НЕ ДОНЕСЕ МИЛЕНИК, ВО БЕЛАТА КУЌА СЕ ВСЕЛИЈА ПРВИТЕ КУЧИЊА НА САД, ЧЕМП И МЕЈЏОР

ЏИЛ БАЈДЕН САКА ДА БИДЕ ПОИНАКВА ПРВА ДАМА НА САД – ИМА ДОКТОРАТ И ЌЕ ПРОДОЛЖИ ДА ПРЕДАВА НА КОЛЕЏ

И СОПРУГОТ НА КАМАЛА ХАРИС ИСПИША ИСТОРИЈА КАКО ПРВИОТ ВТОР ГОСПОДИН НА САД

ОСВЕН ЏО И ЏИЛ БАЈДЕН, ВО БЕЛАТА КУЌА ВЛЕГУВААТ И ЧЕМП И МЕЈЏОР

МЕЛАНИЈА ТРАМП ВО ПАТРИОТСКИ БОИ ЈА УКРАСИ БЕЛАТА КУЌА ЗА БОЖИЌ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ТРАМП ОРГАНИЗИРАШЕ ПРИЕМ ЗА СПОРТИСТИ ВО БЕЛАТА КУЌА СО 300 БУРГЕРИ И ПИЦИ

ИВАНКА ТРАМП ГО ЗАТВОРИ СВОЈОТ МОДЕН БРЕНД