Чедвик Боузман

Таг
6Вести

ПОЧНА ДА СЕ СНИМА „БЛЕК ПАНТЕР 2“

ТОЈ БИ КАЖАЛ НЕШТО УБАВО И ИНСПИРАТИВНО, РЕЧЕ ВДОВИЦАТА НА ЧЕДВИК БОУЗМАН ПРИМАЈЌИ ГО НЕГОВИОТ ЗЛАТЕН ГЛОБУС

СНИМАЊЕТО НА „БЛЕК ПАНТЕР 2“ ПОЧНУВА ВО ЈУЛИ, НЕ СЕ ЗНАЕ КОЈ ЌЕ БИДЕ ВО НАСЛОВНАТА УЛОГА

ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕР ЗА ПОСЛЕДНИОТ ФИЛМ НА ЧЕДВИК БОУЗМАН КОЈ БИ МОЖЕЛ ДА МУ ДОНЕСЕ ПОСМРТНА НОМИНАЦИЈА ЗА ОСКАР

„НЕТФЛИКС“ ПЛАНИРА ОВАА ГОДИНА ДА ГО ОБЈАВИ ПОСЛЕДНИОТ ФИЛМ НА ЧЕДВИК БОУЗМАН

ЅВЕЗДАТА НА „БЛЕК ПАНТЕР“ ЧЕДВИК БОУЗМАН ТАЈНО СЕ ОЖЕНИЛ ПРЕД ДА ПОЧИНЕ