Даниел Крег

Таг
30Вести

СЛЕДНИОТ ФИЛМ ЗА ЏЕЈМС БОНД НЕМА ДА ИЗЛЕЗЕ ПРЕД 2025 ОТИ ЛИКОТ МОРА ПОВТОРНО ДА СЕ ИЗМИСЛИ

НОВИОТ БОНД ФИЛМ ЗАРАБОТИ ПОВЕЌЕ ОД СВОИТЕ ПРЕТХОДНИЦИ ВО ПРВИОТ ВИКЕНД

НОВИОТ БОНД Е ПОДОБАР ОД ДОБАР, ВЕЛИЧЕСТВЕН Е, ВЕЛАТ БРИТАНСКИТЕ КРИТИЧАРИ ПО ПРЕМИЕРАТА ВО ЛОНДОН (ФОТОГАЛЕРИЈА)

МИСЛЕВ ДЕКА НИКОГАШ НЕМА ДА ИЗЛЕЗЕ, ВЕЛИ ДАНИЕЛ КРЕГ ПРЕД ВЕЧЕРАШНАТА ПРЕМИЕРА НА НОВИОТ БОНД ФИЛМ

НОВИОТ БОНД НЕ ТРЕБА САМО ДА Е УБАВ И СИЛЕН, ТУКУ И ДА СЕ НОСИ СО СЛАВАТА НА ЛИКОТ, ВЕЛИ КАСТИНГ ДИРЕКТОРКАТА

„НЕТФЛИКС“ ПЛАТИ 450 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ЗА ДВЕ ПРОДОЛЖЕНИЈА НА КРИМИ-КОМЕДИЈАТА „НОЖ ВО ГРБ“

САФИН Е ЗАСТРАШУВАЧКИ ЛИК ОД КОЈ БОНД ТРЕБА ДА СЕ ПЛАШИ, ВЕЛИ РАМИ МАЛЕК ЗА НОВАТА УЛОГА

ПО ТРЕТ ПАТ ОДЛОЖЕНА ПРЕМИЕРАТА НА НОВИОТ ФИЛМ ЗА ЏЕЈМС БОНД

НОВИОТ ФИЛМ ЗА ЏЕЈМС БОНД ЌЕ БИДЕ НАЈДОЛГ ДОСЕГА

ЏЕЈМС БОНД ЌЕ ОСТАНЕ МАШКО, ВЕЛИ ПРОДУЦЕНТКАТА БРОКОЛИ