Џастин Бибер

Таг
9Вести

ХЕЈЛИ И ЏАСТИН БИБЕР ГО ЧЕКААТ ПРВОТО ДЕТЕ

АРИЈАНА ГРАНДЕ И ЏАСТИН БИБЕР СНИМИЈА ДУЕТ ЗА ДА СОБЕРАТ ПАРИ ЗА ДЕЦАТА НА МЕДИЦИНСКИТЕ ЛИЦА

ЕД ШИРАН СО ОЛ-СТАР ЕКИПА МУЗИЧАРИ ГО СНИМИ СВОЈОТ НОВ АЛБУМ

ЏАСТИН БИБЕР Ѝ ЗАПЕА НА СОПРУГАТА ПРЕД БАКИНГАМСКАТА ПАЛАТА ВО ЛОНДОН

ЏАСТИН БИБЕР СЕ СВРШИ СО МОДЕЛОТ ХЕЈЛИ БОЛДВИН

ПРВ НАСТАП НА СЕЛЕНА ГОМЕЗ ПО ТРАНСПЛАНТАЦИЈАТА НА БУБРЕГ, СО ИМИЏ НА БЛОНДИНКА