Џо Џонас

Таг
3Вести

ЅВЕЗДАТА НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“ СОФИ ТАРНЕР РОДИ ДЕВОЈЧЕ

СОФИ ТАРНЕР ВО ВЕНЧАНИЦА НА „ЛУЈ ВИТОН“ НА ВТОРАТА СВАДБА СО ЏО ЏОНАС ВО ФРАНЦИЈА

ЕЛВИС ПРИСЛИ ГИ ВЕНЧАШЕ СОФИ ТАРНЕР И ЏО ЏОНАС ВО ЛАС ВЕГАС