Џокер

Таг
20Вести

ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕР ЗА ВТОРИОТ ДЕЛ НА „ЏОКЕР“, КОЈ ЌЕ БИДЕ И МЈУЗИКЛ

„ЏОКЕР 2“ ДОАЃА ВО ОКТОМВРИ 2024 И ЌЕ БИДЕ МЈУЗИКЛ СО ХОАКИН ФЕНИКС И ЛЕДИ ГАГА

РЕЖИСЕРОТ ТОД ФИЛИПС ГО НАЈАВИ ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА „ЏОКЕР“

КОМПОЗИТОРКАТА НА „ЏОКЕР“ ЗА ПЕТ МЕСЕЦИ ОСВОИ СÈ

ЌЕ ОДМОРАМ ОД ФИЛМСКАТА МУЗИКА И ЌЕ СЕ ВРАТАМ НА ВИОЛОНЧЕЛОТО, ВЕЛИ КОМПОЗИТОРКАТА НА „ЧЕРНОБИЛ“ И „ЏОКЕР“

ОВДЕ СУМ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ХИТ ЛЕЏЕР, РЕЧЕ ФЕНИКС ЗА НОВАТА НАГРАДА ЗА „ЏОКЕР“

„ЏОКЕР“ ИСПИША ИСТОРИЈА ОТКАКО ВЛЕЗЕ ВО КЛУБОТ НА МИЛИЈАРДЕРИ

„ЏОКЕР“ СНИМЕН ЗА 55 МИЛИОНИ ДОЛАРИ, А СЕ БЛИЖИ КОН ЗАРАБОТКАТА ОД ЕДНА МИЛИЈАРДА

„ЏОКЕР СКАЛИТЕ“ СЕ НОВАТА ТУРИСТИЧКА АТРАКЦИЈА НА ЊУЈОРК, НА НЕЗАДОВОЛСТВО НА ЖИТЕЛИТЕ НА БРОНКС

„ЏОКЕР“ ДЕБИТИРАШЕ СО РЕКОРДНА ЗАРАБОТКА ЗА ОКТОМВРИ