Џулија Робертс

Таг
4Вести

ШОН ПЕН Е НЕПРЕПОЗНАТЛИВ ВО НОВА СЕРИЈА ЗА АФЕРАТА „ВОТЕРГЕЈТ“

ДЕНЗЕЛ ВАШИНГТОН И ЏУЛИЈА РОБЕРТС ЌЕ СЕ ОБЕДИНАТ ВО ФИЛМ ПО 27 ГОДИНИ ПАУЗА

ГВИНЕТ ПАЛТРОУ ЈА ПРОСЛАВИ СВРШУВАЧКАТА СО ХОЛИВУДСКАТА А-ЛИСТА