Ема Стоун

Таг
7Вести

ПО ТРИУМФОТ СО „КУТРИТЕ“, ЈОРГОС ЛАНТИМОС СНИМИ НОВ ФИЛМ СО ЕМА СТОУН

ОСКАРОВКАТА ЕМА СТОУН ГО РОДИ ПРВОТО ДЕТЕ

ЕМА СТОУН И ЏОНА ХИЛ ТЕСТИРААТ ЛЕКОВИ ЗА УМОТ ВО НОВАТА СЕРИЈА „МАНИЈАК“

ЕМА СТОУН ВО ВРСКА СО БИВШИОТ НА ЏЕНИФЕР АНИСТОН