Фенти

Таг
3Вести

РИЈАНА Е НАЈБОГАТАТА МУЗИЧАРКА НА СВЕТОТ СО 600 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

РИЈАНА ГО ОТВОРИ СВОЈОТ ЛУКСУЗЕН МОДЕН БРЕНД И НАЈАВИ ПОНИСКИ ЦЕНИ

РИЈАНА ГО ШИРИ СВОЕТО ВЛИЈАНИЕ ВО СВЕТОТ НА МОДАТА СО НОВИОТ БРЕНД „ФЕНТИ“