Хоакин Феникс

Таг
19Вести

ХОАКИН ФЕНИКС И РУНИ МАРА ЌЕ ГЛУМАТ ВО НОВИОТ ФИЛМ НА ПАВЛИКОВСКИ

„ЏОКЕР 2“ ДОАЃА ВО ОКТОМВРИ 2024 И ЌЕ БИДЕ МЈУЗИКЛ СО ХОАКИН ФЕНИКС И ЛЕДИ ГАГА

РЕЖИСЕРОТ ТОД ФИЛИПС ГО НАЈАВИ ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА „ЏОКЕР“

ХОАКИН ФЕНИКС ЌЕ ГО ИГРА НАПОЛЕОН ВО ФИЛМ НА РИДЛИ СКОТ

РУНИ МАРА И ХОАКИН ФЕНИКС ДОБИЈА СИН И ГО КРСТИЈА ПО НЕГОВИОТ ПОЧИНАТ БРАТ РИВЕР

ХОАКИН ФЕНИКС И РУНИ МАРА ГО ЧЕКААТ ПРВОТО ДЕТЕ

ОВДЕ СУМ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ХИТ ЛЕЏЕР, РЕЧЕ ФЕНИКС ЗА НОВАТА НАГРАДА ЗА „ЏОКЕР“

ХОАКИН ФЕНИКС ЌЕ ДОАЃА ИСТО ОБЛЕЧЕН НА СЕКОЕ ДОДЕЛУВАЊЕ НАГРАДИ ОВАА СЕЗОНА

„ЏОКЕР“ ИСПИША ИСТОРИЈА ОТКАКО ВЛЕЗЕ ВО КЛУБОТ НА МИЛИЈАРДЕРИ

„ЏОКЕР“ СО ХОАКИН ФЕНИКС ОД ДЕНЕСКА ВО КИНАТА СИНЕПЛЕКС И МИЛЕНИУМ