Холивуд

Таг
53Вести

АКТЕРКАТА ДЕНИЗ РИЧАРДС ПИЕ ЧАЈ НА „АЛКАЛОИД“ ВО РЕАЛНОТО ШОУ „ВИСТИНСКИТЕ ДОМАЌИНКИ ОД БЕВЕРЛИ ХИЛС“

СРЕЌЕН СУМ КОГА ГЛЕДАМ КАКО СЕ РАЗВИ АКТЕРСКАТА ПРОФЕСИЈА, КАЖА ХАРИСОН ФОРД, ПРИМАЈЌИ НАГРАДА ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО

ТЕЈЛОР СВИФТ ВО ЧЕКОР СО ТРЕНДОВИТЕ, А СЕПАК ДОСЛЕДНА НА СВОЈОТ СТИЛ

ХОЛИВУД ГИ ПОВЛЕКУВА ФИЛМОВИТЕ ОД РУСКИТЕ КИНА ПОРАДИ ИНВАЗИЈАТА НА УКРАИНА

ХОЛИВУД МЕ БОЈКОТИРА, ОЧЕКУВАМ ДА СЕ ЧЕСНИ КОН МЕНЕ, ВЕЛИ ЏОНИ ДЕП

ХОЛИВУД МУ ГО ВРАТИ СЈАЈОТ НА КАН – ФОТОГАЛЕРИЈА

НЕКОИ ОД НАЈИСЧЕКУВАНИТЕ ФИЛМОВИ ВО 2021 ТРЕБАШЕ ДА ИЗЛЕЗАТ ЛАНИ

СИ НАЈДОВ МИР ОТКАКО ГО НАПУШТИВ ХОЛИВУД, ВЕЛИ КАМЕРОН ДИЈАЗ

ОЛИВИЈА ДЕ ХАВИЛАНД БЕШЕ СИМБОЛ НА СТАРИОТ ХОЛИВУД И ГИ ОСЛОБОДИ АКТЕРИТЕ ОД СТЕГИТЕ НА ФИЛМСКИТЕ СТУДИЈА

„ТОП ГАН 2“ ОДЛОЖЕН ЗА 2021, А „АВАТАР 2“ ЗА 2022 ГОДИНА