инфлуенсери

Таг
5Вести

МАСК ЌЕ НАПРАВИ ПРЕСЕДАН И ЌЕ СТАНЕ НАЈВЛИЈАТЕЛНАТА ЛИЧНОСТ НА ТВИТЕР

РУСИЈА НА ПОЛНОЌ ГО БЛОКИРАШЕ ИНСТАГРАМ И ОСТАВИ ИЛЈАДНИЦИ ИНФЛУЕНСЕРИ БЕЗ БОГАТА ЗАРАБОТКА

ИНФЛУЕНСЕРИ НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ – ИНДУСТРИЈА ОД 10 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

ВО СВЕТОТ НА КИДФЛУЕНСЕРИТЕ И НЕРОДЕНО БЕБЕ МОЖЕ ДА ИМА 100.000 ФАНОВИ НА ИНСТАГРАМ

ЅВЕЗДИТЕ СЕ ИГРААТ СО ЗДРАВЈЕТО НА МЛАДИТЕ СО РЕКЛАМИТЕ ЗА ДИЕТИ, ВЕЛИ БРИТАНСКИ ДОКТОР