кандидатура

Таг
3Вести

КАНЈЕ ВЕСТ ОСВОИ 60.000 ГЛАСОВИ НА ИЗБОРИТЕ ВО САД И НАЈАВИ НОВ ОБИД ЗА ЧЕТИРИ ГОДИНИ

АКО СЕ КАНДИДИРАМ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ, ИЛЈАДА ОТСТО ЌЕ ГО ПОБЕДАМ ТРАМП, ВЕЛИ АЛЕК БОЛДВИН

КОЛЕШКИТЕ ОД „СЕКСОТ И ГРАДОТ“ ЈА ПОДДРЖАА НИКСОН ВО КАМПАЊАТА ЗА ГУВЕРНЕР НА ЊУЈОРК