Кевин Смит

Таг
3Вести

НОВИОТ ХИ-МЕН ЌЕ ИМА ПРЕМИЕРА НА „НЕТФЛИКС“ ВО ЈУЛИ

„НЕТФЛИКС“ ПО 35 ГОДИНИ ЈА ОБНОВУВА АНИМИРАНАТА СЕРИЈА „ХИ-МЕН“

АКТЕРОТ И РЕЖИСЕР КЕВИН СМИТ ОБЈАВИ ДЕКА ПРЕЖИВЕАЛ ТЕЖОК СРЦЕВ УДАР