колекција

Таг
22Вести

АМЕРИКАНСКИОТ МИЛИЈАРДЕР ГИЛ ДЕЗЕР ЧУВА 11 АВТОМОБИЛИ ВО ЗГРАДА ВРЕДНА 480 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

СУПЕРФАН НА „РОЛИНГ СТОУНС“ БИЛ НА НАД 200 КОНЦЕРТИ И ПОСЕДУВА 200.000 ПРЕДМЕТИ ПОВРЗАНИ СО ГРУПАТА

ДВАЈЦА БРИТАНЦИ ОТВОРИЈА МУЗЕЈ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, НАЈГРДИТЕ ДОБИЈА ПОСЕБНА ПОСТАВКА

„ФЕРАРИ“ ЈА ПРЕТСТАВИ ПРВАТА КОЛЕКЦИЈА ОД СВОЈОТ НОВ МОДЕН БРЕНД

БАЛОНОТ ДОНАЛД ТРАМП ВО ПЕЛЕНИ ЌЕ СТАНЕ ДЕЛ ОД КОЛЕКЦИЈАТА НА ЛОНДОНСКИОТ МУЗЕЈ

ПРИНЦОТ ЧАРЛС ЈА ПРЕТСТАВИ СВОЈАТА ПРВА КОЛЕКЦИЈА НА ОДРЖЛИВА И ДОСТА СКАПА ОБЛЕКА

ШКОТЛАНЃАНКА ЌЕ ОТВОРИ МУЗЕЈ СО ПЛАСТИЧНИ КЕСИ ОД ЦЕЛ СВЕТ

НЕМА РАЗЛИКИ И ГОЛЕМИНИ, СИТЕ ЖЕНИ СЕ УБАВИ, ВЕЛИ СЕРЕНА ВИЛИЈАМС ЗА НОВАТА МОДНА ЛИНИЈА

„ТИФАНИ“ ЈА ПРОШИРУВА КОЛЕКЦИЈАТА НАКИТ ЗА МАЖИ, ЌЕ ПРОДАВА И ЧАШИ ЗА ПИВО

АНГЛИСКА ДИЗАЈНЕРКА ПРАВИ ОБЛЕКА ОД ОСТАВЕНИ ШАТОРИ ПО КАМПОВИ И ФЕСТИВАЛИ