Кристофер Пламер

Таг
4Вести

СРАМ ДА МУ Е НА РИДЛИ СКОТ ШТО ГО ИЗБРКА КЕВИН СПЕЈСИ, РЕЧЕ БЕРТОЛУЧИ

КРИСТОФЕР ПЛАМЕР НОМИНИРАН ЗА ЗЛАТЕН ГЛОБУС ЗА УЛОГАТА ШТО МУ ЈА ОДЗЕДОА НА КЕВИН СПЕЈСИ

СИ ЈА САКАМ РАБОТАТА И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ УМРАМ НА СЦЕНА, ВЕЛИ АКТЕРОТ КРИСТОФЕР ПЛАМЕР

РИДЛИ СКОТ ГО ИСФРЛИ КЕВИН СПЕЈСИ ОД ЗАВРШЕН ФИЛМ