Лијам Нисон

Таг
4Вести

ЛИЈАМ НИСОН И ПАМЕЛА АНДЕРСОН ЌЕ ГЛУМАТ ВО РИМЕЈКОТ НА КОМЕДИЈАТА „ГОЛ ПИШТОЛ“

ЧЕСТО ГИ ГЛЕДАМ ФИЛМОВИТЕ НА МАЈКА МИ ЗА ДА СЕ СЕЌАВАМ НА НЕА, ВЕЛИ СИНОТ НА ЛИЈАМ НИСОН И НАТАША РИЧАРДСОН

11 ГОДИНИ ПО СМРТТА НА НАТАША РИЧАРДСОН, ЛИЈАМ НИСОН СНИМИ ФИЛМ СО НИВНИОТ СИН

НИЕДЕН ФИЛМ НЕ МЕ ПОГОДИЛ КАКО „ШИНДЛЕРОВАТА ЛИСТА“, КАЖА СПИЛБЕРГ НА 25-ГОДИШНИНАТА ОД ФИЛМОТ