маски

Таг
14Вести

СО МАСКИ ИЗРАБОТЕНИ ОД ОТПАДНИ МАТЕРИЈАЛИ, ДЕЦАТА ОД ТЕТОВО ГО ОДБЕЛЕЖАА ДЕНОТ НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЈА

1.300 МАСКИ ДЕФИЛИРАА НА КАРНЕВАЛОТ ВО СТРУМИЦА, ДЕСЕТИЦИ ИЛАЈДИ ЛУЃЕ ОД ЦЕЛ БАЛКАН ДОЈДОА ЗА ДА ГИ ВИДАТ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ОВА Е НАЈТАЖНИОТ КАРНЕВАЛ ДОСЕГА, КАЖАА ВЕВЧАНЦИ ОТКАКО СЕ ОТКАЖА МУЗИЧКИОТ ДЕЛ ОД НАСТАНОТ

КРЕМ НАУТРО И ДА НЕ СЕ КОРИСТИ ШМИНКА – СОВЕТИ ОД ДЕРМАТОЛОЗИТЕ КАКО ДА СЕ ЗАШТИТИ КОЖАТА ПРИ НОСЕЊЕ МАСКА

НОСЕТЕ ПЛАТНЕНА ВРЗ ХИРУРШКА МАСКА ЗА НАЈДОБРА ЗАШТИТА ОД КОВИД-19, ВЕЛИ ГЕРМАНСКИ ЕКСПЕРТ

ЈУЖНОКОРЕЈСКИ ДИЗАЈНЕР ПРАВИ СТОЛЧИЊА ОД ИСКОРИСТЕНИ ЗАШТИТНИ МАСКИ

МАСКИ-ШАЛОВИ И МАСКИ СО НАКИТ – НОВ ТРЕНД ВО БЕЛГИЈА

КОГА НЕМА ПРЕТСТАВИ, НАЦИОНАЛНАТА ОПЕРА И БАЛЕТ ШИЕ И ДОНИРА ЗАШТИТНИ МАСКИ

6.500 МАСКИ СО ВИЗИРИ БЕСПЛАТНО ДОСТАВЕНИ ДО МЕДИЦИНСКИТЕ ЛИЦА, И „КОМИТИ“ ДОНИРАА МАСКИ И СКАФАНДЕРИ

НАД 3.000 3-Д ОТПЕЧАТЕНИ МАСКИ СО ВИЗИРИ ДОСТАВЕНИ БЕСПЛАТНО ВО УСТАНОВИ НИЗ ЗЕМЈАВА