Милан

Таг
3Вести

АМЕРИКАНЦИ ГО КУПИЈА МИЛАН ЗА 1,2 МИЛИЈАРДИ ЕВРА

ИБРАХИМОВИЌ ЌЕ ИГРА ФУДБАЛ И ВО ПЕТТАТА ДЕЦЕНИЈА ОТКАКО ПОТПИША НОВ ДОГОВОР СО МИЛАН

СЕ УРИВА „САН СИРО“, МИЛАН И ИНТЕР ЌЕ ГРАДАТ НОВ СТАДИОН ОД 630 МИЛИОНИ ФУНТИ