мјузикл

Таг
30Вести

РЕЦЕПТ ЗА УСПЕШЕН БРАК Е ЖЕНАТА ДА НЕ ГО САКА МАЖОТ, РЕЧЕ ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ ВО МЈУЗИКЛОТ „ВЕСЕЛИТЕ ДЕВОЈКИ” ВО СКОПЈЕ

СЕ РАДУВАМ ШТО ДВАПАТИ ЌЕ ИГРАМ ВО МЈУЗИКЛ НА ДОМАШЕН ТЕРЕН, ВЕЛИ ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ ПРЕД СКОПСКАТА ПРЕМИЕРА НА „ВЕСЕЛИТЕ ДЕВОЈКИ“

ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ СО КОЛЕШКИТЕ ГОСТУВА ВО СКОПЈЕ СО МЈУЗИКЛОТ „ВЕСЕЛИТЕ ДЕВОЈКИ“

ПРЕМИЕРА НА МЈУЗИКЛОТ „ЖИВОТОТ Е…“ НА НАТАША ПОПЛАВСКА СО МУЗИКА НА РИСТО ВРТЕВ

СИРАНО ГО ИЗГУБИ ПРЕПОЗНАТЛИВИОТ ГОЛЕМ НОС ВО НОВИОТ МЈУЗИКЛ СО ПИТЕР ДИНКЛИЏ

МЈУЗИКЛОТ „ДИЈАНА“ ЌЕ ИМА ПРЕМИЕРА НА „НЕТФЛИКС“ ПРЕД ДА СЕ ИЗВЕДЕ НА БРОДВЕЈ

МЈУЗИКЛОТ „МАЧКИ“ ГО КОМПЛЕТИРАШЕ ДЕБАКЛОТ СО ОСВОЕНИ ШЕСТ ЗЛАТНИ МАЛИНИ

ПО МАЈКАТА, И СЕСТРА Ѝ НА ГРЕТА ТУНБЕРГ ПОЧНУВА ПЕЈАЧКА КАРИЕРА

МЈУЗИКЛОТ „МАЧКИ“ МОЖЕ ДА БИДЕ ПРОМАШУВАЊЕ НА ДЕЦЕНИЈАТА