Наоми Кембел

Таг
6Вести

НАОМИ КЕМБЕЛ ПРВПАТ ЈА ПОКАЖА ЌЕРКАТА И ТВРДИ ДЕКА НЕ Е ПОСВОЕНА

НАОМИ КЕМБЕЛ СТАНА МАЈКА НА 50 ГОДИНИ, НО НЕ ОТКРИ МНОГУ ДЕТАЛИ

НИКОГАШ НЕ МИСЛЕВ ДЕКА ЌЕ ГО ДОЖИВЕАМ 50. РОДЕНДЕН, ПРИЗНА НАОМИ КЕМБЕЛ

„ВОГ“ ЈА ИЗБРА НАОМИ КЕМБЕЛ ЗА НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНА ЖЕНА ВО 2019

ЏОРЏО АРМАНИ НАГРАДЕН ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО НА МОДНИТЕ НАГРАДИ ВО ЛОНДОН

НАОМИ КЕМБЕЛ ЅВЕЗДА НА РЕВИЈАТА НА „ИВ СЕН ЛОРАН“ ВО ПАРИЗ