огледало

Таг
3Вести

ВО САУДИСКА АРАБИЈА НАПРАВЕН НАЈГОЛЕМИОТ КАЛЕИДОСКОП НА СВЕТОТ (ВИДЕО)

НОВА МУЗЕЈСКА ЗГРАДА ВО РОТЕРДАМ Е ОБЛОЖЕНА СО 1.664 ОГЛЕДАЛА ЗА ДА СЕ ПРЕТОПИ СО ОКОЛИНАТА