Павел Павликовски

Таг
3Вести

ХОАКИН ФЕНИКС И РУНИ МАРА ЌЕ ГЛУМАТ ВО НОВИОТ ФИЛМ НА ПАВЛИКОВСКИ

ПОЛСКИОТ ОСКАРОВЕЦ „СТУДЕНА ВОЈНА“ ОД ДЕНЕСКА ВО КИНАТА СИНЕПЛЕКС И МИЛЕНИУМ

„СТУДЕНА ВОЈНА“ НА ПАВЛИКОВСКИ СО НАЈМНОГУ НОМИНАЦИИ ЗА ЕВРОПСКИТЕ ОСКАРИ