политика

Таг
3Вести

ДВЕЈН ЏОНСОН ОТКРИ ДЕКА ПОВЕЌЕ ПАРТИИ ГО ВРБУВАЛЕ ДА СЕ КАНДИДИРА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД

ТАГАТА ПО КОБИ БРАЈАНТ ЈА ЗАСЕНИ ПОЛИТИКАТА НА ГРЕМИ – ФОТОГАЛЕРИЈА

ГЕРМАНСКИ ГРАД ИЗБРА 100-ГОДИШНА ЖЕНА ВО ЛОКАЛНИОТ СОВЕТ