продажба

Таг
21Вести

АМЕРИКАНЦИ ГО КУПИЈА МИЛАН ЗА 1,2 МИЛИЈАРДИ ЕВРА

АБРАМОВИЧ СЕ БРЗА ДА ГО ПРОДАДЕ ЧЕЛЗИ, НО БАРА ПРЕМНОГУ ПАРИ, ВЕЛИ ШВАЈЦАРСКИОТ МИЛИЈАРДЕР ХАНСЈЕРГ ВИС

ПО 90 ГОДИНИ, „ЏЕНЕРАЛ МОТОРС“ ВЕЌЕ НЕ Е НАЈПРОДАВАНАТА АВТОМАРКА ВО САД

ПРОДАЖБИТЕ НА „БЕНТЛИ“ И „ЛАМБОРГИНИ“ ЦУТАТ ВО ПАНДЕМИЈАТА ЗАШТО НА БОГАТИТЕ ИМ Е ДОСАДНО

СТАН ВО ХОНГКОНГ СЕ ПРОДАДЕ ЗА РЕКОРДНИ 59 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

НАЈТЕНКАТА КУЌА ВО ЛОНДОН СЕ ПРОДАВА ЗА 1,1 МИЛИОН ЕВРА

„ГОЛФ 8“ Е НАЈПРОДАВАНИОТ АВТОМОБИЛ ВО ЕВРОПА ВО 2020

РЕКОРДНИ 54% ОД НОВОКУПЕНИТЕ АВТОМОБИЛИ ВО НОРВЕШКА ВО 2020 БИЛЕ ЕЛЕКТРИЧНИ

ВО ЕВРОПА ГОДИНАВА ПРОДАДЕНИ НАД 500.000 ЕЛЕКТРИЧНИ АВТОМОБИЛИ

„ФОЛКСВАГЕН“ НАЈАВИ МАЛ ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ ЗА ШИРОКИ НАРОДНИ МАСИ