разделба

Таг
4Вести

МЕРИЛ СТРИП ПОТВРДИ ДЕКА СЕ РАЗДЕЛИЛА ОД СОПРУГОТ ДОН ГАМЕР ПРЕД ШЕСТ ГОДИНИ

ЏЕЈДА ПИНКЕТ СМИТ ПРИЗНА ДЕКА СЕ РАЗДЕЛЕНИ СО ВИЛ СМИТ ОД 2016

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И АЛЕКС РОДРИГЕС СЕ РАЗДЕЛИЈА ПО ЧЕТИРИ ГОДИНИ

МАЈЛИ САЈРУС И ЛИЈАМ ХЕМСВОРТ СЕ РАЗДЕЛИЈА ПО ОСУМ МЕСЕЦИ БРАК