ревии

Таг
3Вести

„ГУЧИ“ ЌЕ ГО НАМАЛИ БРОЈОТ НА РЕВИИ СО ЦЕЛ ДА ГО НАМАЛИ ОТПАДОТ

ФУСТАНИ ОД ТЕКСТИЛЕН ОТПАД НА МОДНИОТ ВИКЕНД (ФОТОГАЛЕРИЈА)

КИТИ СПЕНСЕР, ВНУКАТА НА ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА, Е НОВ ОМИЛЕН МОДЕЛ НА МОДНИТЕ БРЕНДОВИ