Роберт Патинсон

Таг
12Вести

ПРЕМИЕРАТА НА „БЕТМЕН 2“ СО ПАТИНСОН ОДЛОЖЕНА ЗА ЦЕЛА ГОДИНА

ПЕЈАЧКАТА СУКИ ВОТЕРХАУС ОТКРИ ДЕКА ЧЕКА ДЕТЕ СО АКТЕРОТ РОБЕРТ ПАТИНСОН

ПО „ПАРАЗИТ“, БОНГ ЈОН-ХО ЌЕ СНИМА НАУЧНА-ФАНТАСТИКА СО РОБЕРТ ПАТИНСОН

НОВИОТ „БЕТМЕН“ ПРОДОЛЖУВА ДА СЕ СНИМА ВО ЛИВЕРПУЛ ПОД НАЈСТРОГИ РЕСТРИКЦИИ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ПАТИНСОН ПРОДОЛЖИ СО СНИМАЊЕТО НА „БЕТМЕН“ ПО ПОЗИТИВНИОТ ТЕСТ ЗА КОРОНАВИРУС

ПРЕКИНАТО СНИМАЊЕТО НА „БЕТМЕН“ ОТИ ПАТИНСОН Е ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС

РОБЕРТ ПАТИНСОН СТАНУВА МРАЧНИОТ ВИТЕЗ ВО ПРВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА „БЕТМЕН“ (ВИДЕО)

НОВИОТ „БЕТМЕН“ ПОЧНА ДА СЕ СНИМА ВО ГЛАЗГОВ

СЕ ОТКАЖАВ ОД БЕТМЕН ОТИ СЕ ПЛАШЕВ ДЕКА ЌЕ УМРАМ ОД АЛКОХОЛ, ВЕЛИ БЕН АФЛЕК

ЗОЕ КРАВИЦ ЌЕ БИДЕ КЕТВУМАН ВО НОВИОТ ФИЛМ ЗА БЕТМЕН