Ролс-Ројс

Таг
7Вести

„ЗЕЛЕНАТА БОЖИЦА“ НА ЕЛИЗАБЕТ ТЕЈЛОР СЕ ПРОДАДЕ ЗА ПОЛА МИЛИОН ДОЛАРИ НА АУКЦИЈА

„РОЛС-РОЈС“ СРУШИ РЕКОРД ВО ПРОДАЖБА НА ЛУКСУЗНИ ВОЗИЛА

„АУРУС СЕНАТ“ – РУСКИОТ „РОЛС-РОЈС“ РАСПРОДАДЕН ЗА НАРЕДНИТЕ ДВЕ ГОДИНИ

РЕТКИ КРАЛСКИ „РОЛС-РОЈСИ“ ЌЕ СЕ ПРОДАВААТ ЗА ПЕТ МИЛИОНИ ФУНТИ

КИНЕЗИТЕ ГО НАПРАВИЈА НАЈСКАПИОТ ТЕРЕНЕЦ НА СВЕТОТ

РОЛС-РОЈС ПОВЛЕЧЕ РЕКЛАМА СО РАПЕРОТ СКЕПТА ОТИ НЕ Е ВРЗАН СО ПОЈАС

„ЕРБАС“, „РОЛС-РОЈС“ И „СИМЕНС“ РАБОТАТ НА ПРВИОТ ХИБРИДЕН АВИОН НА СВЕТОТ