Сара Џесика Паркер

Таг
10Вести

ПОЧНУВА СНИМАЊЕТО НА ТРЕТАТА СЕЗОНА НА ОБНОВЕНАТА СЕРИЈА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“, И РОЗИ О’ДОНЕЛ Е ВО ЕКИПАТА

СОПРУЖНИЦИТЕ САРА ЏЕСИКА ПАРКЕР И МЕТЈУ БРОДЕРИК ПРЕМИЕРНО ЈА ИГРАА ЗАЕДНИЧКАТА ПРЕТСТАВА ВО ЛОНДОН

ПОЗНАТАТА СУКЊА НА САРА ЏЕСИКА ПАРКЕР ОД „СЕКСОТ И ГРАДОТ“ ЌЕ СЕ ПРОДАВА НА АУКЦИЈА

САРА ЏЕСИКА ПАРКЕР Е НАЈДОБРОТО ОД АМЕРИКАНСКАТА МОДА, КАЖА СОВЕТОТ НА МОДНИ ДИЗАЈНЕРИ НА САД

ЕКИПАТА НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“ ПОВТОРНО НА СЕТ ПО 11 ГОДИНИ

„СЕКСОТ И ГРАДОТ“ СЕ ВРАЌА КАКО МИНИСЕРИЈА БЕЗ КИМ КАТРАЛ

КОЛЕШКИТЕ ОД „СЕКСОТ И ГРАДОТ“ ЈА ПОДДРЖАА НИКСОН ВО КАМПАЊАТА ЗА ГУВЕРНЕР НА ЊУЈОРК

СОФИЈА ВЕРГАРА БИ БИЛА ОДЛИЧНА САМАНТА – КИМ КАТРАЛ НЕМА ДА ГЛУМИ ВО „СЕКСОТ И ГРАДОТ 3“

КИМ КАТРАЛ ОСТАНАЛА БЕЗ ДЕЦА ПОРАДИ УЛОГАТА НА САМАНТА ВО „СЕКСОТ И ГРАДОТ“

ЗА КРИСТИН ДЕЈВИС Е ФРУСТРИРАЧКИ ШТО НЕМА ДА ИМА „СЕКСОТ И ГРАДОТ 3“