Селена Гомез

Таг
8Вести

СЕЛЕНА ГОМЕЗ ЌЕ УЧИ ДА ГОТВИ ВО ШОУ НА „ЕЈЧ-БИ-О“

СЕЛЕНА ГОМЕС ОТКРИ ДЕКА СТРАДА ОД БИПОЛАРНО ПОРЕМЕТУВАЊЕ

ПО РИЈАНА И ЛЕДИ ГАГА, И СЕЛЕНА ГОМЕЗ ВЛЕГУВА ВО БИЗНИСОТ СО КОЗМЕТИКА

СЕЛЕНА ГОМЕЗ ВЕЌЕ НЕ Е НАЈПОПУЛАРНА ЛИЧНОСТ НА ИНСТАГРАМ – МОРАВ ДА СЕ ТРГНАМ ОД ТОЈ ЖИВОТ

СЕЛЕНА ГОМЕЗ Е ГРДА – ДИЗАЈНЕРОТ ГАБАНА ЈА НАВРЕДИ ПОП-ПЕЈАЧКАТА

ПЕЈАЧОТ ВИКЕНД СЕ СМИРИ СО БИВШАТА ДЕВОЈКА БЕЛА ХАДИД

СЕЛЕНА ГОМЕЗ Е ЖЕНА НА ГОДИНАТА, ЈА ПОСВЕТИ НАГРАДАТА НА ДРУГАРКАТА ШТО Ѝ ДАДЕ БУБРЕГ

СЕЛЕНА ГОМЕЗ ПОПОПУЛАРНА ОД КРИСТИЈАНО РОНАЛДО НА ИНСТАГРАМ