серија

Таг
33Вести

БУКВАЛНО СНИМАМЕ ОСУМ ФИЛМА, ВЕЛИ АКТЕРКАТА МАЈА ХОК ЗА ОДОЛЖУВАЊЕТО НА НОВАТА СЕЗОНА НА „ЧУДНИ НЕШТА“

ДОАЃА ДЕВЕТТАТА СЕЗОНА НА СЕРИЈАТА „КОСТУМИ“ НА НЕТФЛИКС, МЕГАН МАРКЛ НЕМА ДА ИГРА

ПО СЕДУМ МЕСЕЦИ ОДЛОЖУВАЊЕ, ПОЧНА ДА СЕ СНИМА НОВАТА СЕЗОНА НА „ЕМИЛИ ВО ПАРИЗ“

ПОЧНУВА ВТОРАТА СЕЗОНА НА ТИНЕЈЏЕРСКАТА СЕРИЈА „ТИН КАМП“ СО НОВИ ВЕРЗИИ НА МАКЕДОНСКИ И РЕГИОНАЛНИ ХИТОВИ

СМРТТА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА МЕ ПРИНУДИ ДА ГО СМЕНАМ КРАЈОТ НА СЕРИЈАТА „КРУНА“, РЕЧЕ АВТОРОТ ПИТЕР МОРГАН

„ДЕКСТЕР“ СЕ ВРАЌА СО ДВЕ НОВИ СЕРИИ

„НЕТФЛИКС“ ЌЕ СНИМА ПРОДОЛЖЕНИЕ НА СЕРИЈАТА „ЛУДИ 70-ТИ“

ВО ЊУЈОРК СЕ СНИМААТ 10 ЕПИЗОДИ НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“

ЅВЕЗДАТА НА „НЕТФЛИКС“ РЕГЕ-ЖАН ПЕЈЏ Е НОВ ФАВОРИТ ЗА УЛОГАТА НА ЏЕЈМС БОНД

„ДЕКСТЕР“ СЕ ВРАЌА ПО ОСУМ ГОДИНИ СО НОВИ 10 ЕПИЗОДИ