средба

Таг
4Вести

БАЈДЕН Е 13. ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД КОЈ ЌЕ СЕ СРЕТНЕ СО ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА

ЗАЕВ И ЦИПРАС НАПРАВИЈА СЕЛФИ, ПА ГИ ОБЕДИНИЈА БИЗНИСМЕНИТЕ ОД ДВЕТЕ ЗЕМЈИ НА ИСТОРИСКАТА СРЕДБА ВО СКОПЈЕ

НАЈВИСОКИТЕ ЛУЃЕ НА СВЕТОТ СЕ СОБРАА ВО ПАРИЗ

САКАМЕ ДА ЈА ВИДИМЕ МАКЕДОНИЈА ВО ЕУ И НАТО, КАЖА БРИТАНСКАТА ПРЕМИЕРКА МЕЈ ВО СКОПЈЕ