стриминг сервис

Таг
4Вести

„ДИЗНИ“ ПРВПАТ ИМА ПОВЕЌЕ ПРЕТПЛАТНИЦИ ОД „НЕТФЛИКС“

СТРИМИНГ ПЛАТФОРМАТА „ДИЗНИ+“ ОД ЛЕТОВО ДОСТАПНА И ВО МАКЕДОНИЈА

СТРИМИНГ СЕРВИСИТЕ ЈА ПРЕЗЕДОА ДОМИНАЦИЈАТА НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ, „НЕТФЛИКС“ ЌЕ СЕ БОРИ ЗА 42 НАГРАДИ