Тереза Меј

Таг
4Вести

ЏИНА МИЛЕР – ЖЕНА КОЈА ПОНИЖИ ДВАЈЦА БРИТАНСКИ ПРЕМИЕРИ

МЕЛАНИЈА ТРАМП ВО ФУСТАН ОД 7.000 ДОЛАРИ НА ВЕЧЕРАТА СО ТЕРЕЗА МЕЈ

САКАМЕ ДА ЈА ВИДИМЕ МАКЕДОНИЈА ВО ЕУ И НАТО, КАЖА БРИТАНСКАТА ПРЕМИЕРКА МЕЈ ВО СКОПЈЕ

ХАРИ И МЕГАН ЌЕ ПРАВАТ СВАДБА БЕЗ ПОЛИТИЧАРИ