Терминатор

Таг
4Вести

ЏЕЈМС КАМЕРОН НАЈАВИ НОВА „ТЕРМИНАТОР“ ТРИЛОГИЈА

ШВАРЦЕНЕГЕР И ХАМИЛТОН ПОВТОРНО ЗАЕДНО ВО АКЦИЈА ПО 28 ГОДИНИ ВО ТРЕЈЛЕРОТ ЗА НОВИОТ „ТЕРМИНАТОР“

ШВАРЦЕНЕГЕР И ЛИНДА ХАМИЛТОН СЕ ОБЕДИНИЈА ПО 28 ГОДИНИ ЗА НОВИОТ „ТЕРМИНАТОР“

ГАБРИЕЛ ЛУНА ГИ НАПРАВИ ПРВИТЕ ЧЕКОРИ КАКО МАШИНА НА СНИМАЊЕТО НА НОВИОТ „ТЕРМИНАТОР“