ТикТок

Таг
7Вести

ТИКТОК ПРАВИ АПЛИКАЦИЈА ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ ФОТОГРАФИИ СО КОЈА БИ МУ КОНКУРИРАЛ НА ИНСТАГРАМ

И ТИКТОК ЌЕ МУ КОНКУРИРА НА ТВИТЕР ОТКАКО ЗА ПРВПАТ ВОВЕДЕ ТЕКСТУАЛНИ ОБЈАВИ

БРОЈОТ НА ДНЕВНИ АКТИВНИ КОРИСНИЦИ НА ФЕЈСБУК ПАДНАЛ ЗА ПРВПАТ ВО 18-ГОДИШНАТА ИСТОРИЈА

ТИКТОК ГО НАДМИНА ГУГЛ КАКО НАЈПОПУЛАРНА ДЕСТИНАЦИЈА НА ИНТЕРНЕТ

КАБИ ЛАМЕ ОСТАНАЛ БЕЗ РАБОТА ВО ФАБРИКА, ПА СТАНА ЅВЕЗДА НА ТИКТОК СО 100 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ

ТИКТОК ЌЕ ЈА ЗГОЛЕМИ ДОЛЖИНАТА НА ВИДЕАТА ОД ЕДНА НА ТРИ МИНУТИ